"Kanserden Değil, Geç Kalmaktan Kork"

Şimdi Randevunuzu Alın

"Erken Tanı Hayat Kurtarır"

Şimdi Randevunuzu Alın

İlginizi Çekebilecek Diğer Sayfalarımız

Akciğer Kanseri Hastalığının Teşhisi ve Tedavisi

İlk olarak akciğer kanseri hastalığının kanser türleri arasında en ölümcül olanı olduğunu belirtelim ayrıca akciğer kanserinin en önemli ve etkin sebebi de sigaradır.  Akciğer kanserine; hayatımızda yer vermemek adına yapmamız gereken ilk eylem, sigara içmemek veya sigara kullanıyorsak bırakmak. Akciğer kanseri hastalığında, tedaviden olumlu sonuç alabilmemiz için ilk adım erken tanı koyulmasıdır. Hastalığa ne kadar erken müdahale edilirse, olumlu sonuç alma olasılığımız o kadar artacaktır. Akciğer kanserinin tedavisinden önce hastalığın tanısının doğru konulması ve evresinin doğru tayin edilmesi gerekir. Şikayetlerin çok ayrıntılı bir şekilde sorgulanması ve not edilmesi gerekir.

doctor-looking-at-lung-scan
lungcancer

Sağlık Köşesi

Doç. Dr. Erkan Yıldırım’ın kaleminden güncel makaleler, yazılar, bilgilendirmeleri takip edebileceğiniz blog sayfasıdır.

Online Görüntülü Görüşme

"Kanserden Değil, Geç Kalmaktan Kork"

Sizden Geleler

Uzmanlık alanları ve tedavi süreçleri

Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi uzmanlık alanında; Göğüs Hastalıkları, akciğer kanseri, kunduracı göğsü, güvercin göğsü, hiperhidroz, aşırı terleme, yemek borusu kanseri, pnömotoraks, hemotoraks gibi hastalıkların tedavi süreçleri, tedaviler hakkında güncel gelişmeler, ameliyat, ameliyat öncesi ve sonrası bakım gibi konular hakkında bilgiler için youtube kanalımızı takip edin…

Birlikte Çalıştığımız Kurumlar

HİSAR HOSPITAL

ANATOMIK MODELING

ACADEMIC HOSPITAL

LIV HOSPITAL

VM MEDICALPARK

ACIBADEM TAKSİM

ACIBADEM FULYA